Nabídka pobytových míst 2019

Doporučená doprava 2019

Mapa pobytových míst 2019

Ukončení nabídky seniorských pobytů

CONCORDIA PAX, z.s. již na rok 2020 nenabízí seniorské pobyty, neboť se členové této neziskové organizace po dlouholetém působení v humanitární oblasti rozhodli ukončit v závěru tohoto roku činnost. Důvody pro toto rozhodnutí a celková rekapitulace třicetiletých aktivit skupiny organizací Concordia budou podrobně popsány v aktualizovaných stránkách www.concordiapax.cz, které se připravují.

Dovolte nám, milí senioři i všichni ostatní, abychom Vám při této příležitosti poděkovali za Váš zájem o naše služby, o němž svědčí trvale se zvyšující počet jejich uživatelů.

Je nám líto, že se musíme rozloučit, a přejeme Vám hodně zdraví, spokojenosti a v neposlední řadě i nalezení vhodné nabídky pobytů a ostatních služeb, jichž jste dosud využívali naším prostřednictvím.

Pokud jde o tuzemské i zahraniční pobyty, nemůžeme již pro Vás na příští rok sjednávat jejich slevy a ostatní podmínky. Věříme však, že obrátíte-li se na naše dosavadní osvědčené partnery, jak je znáte z naší nabídky posledních dvou let, naleznete u nich porozumění.


Za CONCORDIA PAX, z.s.:
Jan Smrčina, předseda

16. září 2019