Ve své vydavatelské činnosti se CONCORDIA PAX zaměřuje převážně na tématiku křesťanskou a humanitární. Jde především o produkty tiskové – zejména drobnější knižní tituly, brožury a také sborníky ke specializovaným seminářům. V elektronické podobě pak udržuje v aktuálním stavu Římskokatolické bohoslužby v Praze.

Své produkty jednak přímo prodává, jednak dodává se slevou do maloobchodní sítě. V obou případech lze zboží objednat buď písemně, nebo e-mailem (viz KONTAKTY).

V současné době lze objednat tištěnou brožuru „Římskokatolické bohoslužby v Praze“ (vyd. 2018) v ceně 15,– Kč (doručení zdarma, platba přiloženou poštovní poukázkou nebo bezhotovostním převodem). Minimální objednací množství je 30 ks; jednotlivě nebo v menším množství je možno brožuru zakoupit v maloobchodní prodejně Pro Ecclesia Catolica, Praha 2, Ječná 4 nebo v knihkupectví Paulínky, Praha 1, Jungmannovo nám. 18.

Z našich starších titulů lze objednat brožuru P. František Mališ: DUCHOVNÍ PRŮVODCE PRO NEMOCNÉ (3. vydání) v ceně 70 Kč (doručení zdarma, platba přiloženou poštovní poukázkou nebo bezhotovostním převodem).